.

Artyści

KRZYSZTOF KRAWCZYK
Mistrz młodych, głos pokoleń, legenda polskiej muzyki! 🎶 Podczas naszych Juwenaliów nie może zabraknąć prawdziwych gwiazd! Nie ostatni raz zatańczymy przy hitach KRZYSZTOFA KRAWCZYKA


 

BITAMINA

BITY, SAMPLE I SŁOWA SKLEJONE EMOCJAMI
Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Wrażliwość z jaką do nas trafia jest zaskakująca, a wyśpiewane emocje odczuwamy bardzo osobiście.
Nie patrząc na mody i trendy, pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów. Doceniają oni wrażliwość i szczerość, które nie pozwalają pozostać obojętnym.


 

BOVSKA

Bovska jest określana jednym z najważniejszych debiutów muzycznych 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany 2 dni po premierze. Utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 14 milionów razy. Ta liczba stale rośnie. Artystka otrzymała Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla „Kaktus”.
Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Artystka ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er, Orange Warsaw Festival, Slot Art Festiwal, Kraków Live Festival czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.


 

ŚTUDERANCI

Mistrzowie góralskich brzmień, gotowi nakręcić każdą imprezę. Panowie witali nowy rok na antenie TVP, a 17 maja zagoszczą na wrocławskiej scenie.


 

POTH

Dobre teksty, porywająca muzyka. Energetyczny wulkan na żywo, ogrom pozytywnej energii! Chłopaki zrobili ogromne postępy i śmiało można powiedzieć, że grają na światowym poziomie. Po wydaniu trzeciego albumu zespół nie przestaje zaskakiwać, dając energiczne koncerty i pracując nad kolejnymi singlami. W swojej historii ta wrocławska czwórka ewoluowała od klasycznego rocka na swoich pierwszych dwóch albumach („People of the haze”, „Fastfood Breslau”) i do nieco bardziej dojrzałego repertuaru z najnowszymi „Przemianami” „ukazując bardziej subtelną, emocjonalną i ambientową stronę.


 

BEDOES

Rocznik ‘98. Najmłodszy Młody Wilk Popkillera i najmłodszy polski raper na szczycie OLiS. Jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu, który pierwsze miliony w sieci zrobił przed… dwudziestką.
Raper przenosi typową dla SB kontrowersję na zupełnie nowy poziom, a zarazem jego wyszlifowany błyskawicznie styl, w przeciągu kilku lat sprawił, że stał się jednym z najbardziej obiecujących przedstawicieli nowej szkoły. Do SB Maffiji trafił zanim jeszcze dostał swój dowód osobisty.


 

ŻABSON

Żabson to ziomal, nieudany eksperyment na kijance. Urodzony w Opocznie, a obecnie reprezentujący Kielce i skład Viva La Bragga raper to przykład na to, jak otwarte muzycznie głowy ma nowa fala MC. Nie boi się żadnych eksperymentów, a wręcz regularnie do nich dąży, krzyżując gatunki, inspiracje i tworząc z nich misz-masz, który z miesiąca na miesiąc zyskuje na wyrazistości.


 

KALI

Raper z Krakowa, mieszkający w Katowicach. Jest znany przede wszystkim z występów w zespole Firma, (którego był współzałożycielem) i założeniem zespołu Ganja Mafia wraz z wytwórnią płytową Ganja Mafia Label. Solową działalność artystyczną prowadzi od 2011 roku.


 

RASMENTALISM

Rasmentalism to klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Ich ostatni album, “Tango” to miejska historia miłosna. Oparta na przeżyciach własnych i cudzych. Zamknięta w 11 częściach, otwarta na dowolne interpretacje. Dla nas to świadoma zabawa formą i radość z muzyki, mamy nadzieję, że dla was także. Tańczmy, można mylić kroki.


 

TEDE

Człowiek którego nie mogło na tej imprezie zabraknąć. Raper, wydawca, przedsiębiorca w jednym. Jacek Graniecki, czyli TEDE

polecamy: http://www.lokalnyprzewodnik.eu/

Zapisz

Zapisz

Zapisz